New Mercedes SL SPLE v roku 2019 s revolučnými novou platformou

The New Mercedes SL Drop -Top – SPREE v roku 2019 – a odhalení tu v našich exkluzívnych obrázkoch – jej akt značne vyčistí a zdieľa oveľa viac ako kedykoľvek predtým predtým so svojím bratom v rozsahu, Slk Roadster.
Mercedes je na misii na zlepšenie efektívnosti svojich nových modelov, dokonca aj športových automobilov, pokiaľ ide o CO2, ktoré vydávajú, a rýchlosť, akou môžu byť postavené.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Časť tohto zlepšenia sa dosiahla prijatím MFA a MRA spoločných modulárnych architektúr pre modely pohonu predných a zadných kolies. Umožňuje autá ako trieda A, CLA a GLA, aby boli všetky postavené na rovnakých riadkoch, čo zjednodušuje výrobný proces a poskytuje spoločnosti väčšiu flexibilitu.
Automobile Express sa však dozvedel, že spoločnosť Mercedes teraz plánuje spustiť tretiu architektúru, ktorá bude podporovať nové náhrady SL aj SLK.
SL má v súčasnosti svoju vlastnú platformu podvozku na mieru, ale do konca tejto dekády sa prejde na novú modulárnu architektúru športových automobilov (alebo SKO skrátka).
Mercedes to v súčasnosti vyvíja v Nemecku a naznačuje, že autá budú zdieľať určité prvky, ako je predná priepasť a časti odpruženia, a naznačuje, že všetky autá používajúce tento podvozok budú postavené v rovnakej továrni v Brémach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post