„Náklady na prevod verejného prevodu sa týkajú legalizovanej krádeže“

Majte na pamäti integrovanú politiku prevodu, ako aj ďalšie mozgové vlny Johna Prescotta pred dvoma desaťročiami? Očakávalo sa, že budú ponúknuť plynulé a priaznivé cestovanie v rozpočte rôznymi spôsobmi verejnej dopravy. Dostupné prenájom vozidiel, ktoré sa objavujú práve včas, aby naberali cestujúcich, keď sme vystúpili z vlakov v čase (Fat Chance!), ako aj lietadlá; Rýchlejšie, oveľa pohodlnejšie, ako aj životaschopné železničné výlety vyvinuté na zníženie ciest vozidla.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Samozrejme, opitý Prescott-najpripejší politik, s ktorým som sa kedy stretol-videl, že jeho nie také svieže koncepty zlyhali. Prenosové záležitosti podľa Blaira, ako aj Prescottova práca boli komické. Aby som však bol spravodlivý, katastrofa pokračovala počas Cameronu a Cleggovej Con-Lib Coalition.
• Diaľničné benzínové stanice zaoberajúce sa vyšetrovaním ceny
A súčasná konvenčná vláda Theresa Mayovej odsunula aj prevod na spodok zoznamu. Stále som fóbický autobus, ale v poslednej dobe som vo financovaní využíval prehnané podzemné, podzemné, ako aj ľahké (DLR) vlakové služby vo financovaní, ktoré sa dobre integrujú, nevadí si člny, káblové televízne vozidlá, ako aj Temže Očakáva sa, že trajekty, s ktorými sa očakávajú.
Prečo osem krátkych výletov vlakov plus míle chôdze počas mojej 44 míľovej okružnej cesty z juhovýchodných predmestí na motorovú výstavu v Excel vo východnom Londýne? Rovnako ako presne ako je možné byť takmer 50 GBP za moju jednodňovú jednotkovú kartu odôvodnená? To je viac ako quid míľa, rovnako ako jeden z fantastických lúpeží vlakov v roku 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post