Spoločnosť UK Diaľnica EV nabíjacia sieť predaná spoločnosti GridServe

GridServe, spoločnosť nabíjacej služby podporovaná spoločnosťou Hitachi, kúpila zvyšok projektu Ecotricity Electric Highway Project.
Spoločnosť GridServe získala v marci tohto roku 25 -percentný podiel na elektrickej diaľnici a toto ďalšie premiestnenie sa očakáva, že do britskej diaľničnej nabíjacej siete prinesie desiatky miliónov libier v hodnote investícií do britskej diaľnice, ktorá predtým vyvinula dôveryhodnosť nespoľahlivosti.

Vláda odhaľuje dizajn pre „ikonický“ elektrický automobilový náboj

Podľa Financial Times spoločnosť GridServe vyčlenila desiatky miliónov libier pre zvyšok elektrickej diaľničnej činnosti, ktorá je oddelená od hotovosti, ktorú má v budúcnosti minúť na aktualizáciu stránok nabíjania siete.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Injekcia hotovosti sa použije na výmenu existujúcich nabíjačiek siete (ktoré boli kritizované za ich pomalé rýchlosti) s novými jednotkami, ktoré podporujú CCS, Chademo a AC Connections. Investície sa uskutočnia aj v ekologických technológiách, ako je výroba zemného plynu z trávy a kovanie diamantov z uhlíka vytiahnuté zo vzduchu.
Ecotricity a GridServe sa nainštalujú medzi šesť až 12 350 kW Rapid nabíjačky na každej diaľničnej čerpacej stanici. Všetky nové nabíjačky budú podporovať bezkontaktnú platbu, ako to požaduje právne predpisy, a spoločnosti dúfajú, že plánované vylepšenia pomôžu ešte viac povzbudiť vlastníctvo EV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post