Kia, aby do roku 2025 prepustila 16 elektrifikovaných automobilov a nákladných automobilov do roku 2025

Kia, do roku 2025 predstaví 16 nových elektrifikovaných vozidlá Las Vegas.
„Do roku 2025 ponúkneme celkovo 16 pokročilých vozidiel pre hnaciu sústavu, s piatimi novými hybridmi, ako aj s plug-in hybridmi, piatimi novými batériami EV, ako aj úplne novým masovým trhom FCEV. Z dôvodu predstavenia v roku 2020 bude tento FCEV viesť úsilie Kia o uznanie budúcnosti mobility s nulovým emisiou, “uviedol Dr. Woong-Chul Yang, viceprezident Chariman, ako aj vedúci Kia v oblasti výskumu a vývoja Kia.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické autá a nákladné autá v predaji
Vo vyhlásení je v súlade s odhalením koncepcie Niro EV spoločnosti Kia. Koncept, tiež uvedený v CES, sa uvádza, že predstavuje „nepretržitú cestu k elektrifikácii značky“ a zahŕňa nové inovácie, ako je napríklad aktívny výstražný systém pre chodcov, ktorý je schopný spozorovať chodcov, ako aj cyklistov, ako aj varovať ich prostredníctvom reproduktorov. .
Myšlienka Niro EV tiež ťaží z nových metód výroby EV-batier, ktoré sa vyčnievajú pre budúce modely. Myšlienka je poháňaná batériou s lítium-polymérmi 64 kWh, ktorá je spárovaná s elektromotorom 150 kW. Navrhla sa odroda 383 kilometrov alebo 238 míľ, pričom obchodné zdroje uviedli, že väčší systém batérií to môže trvať až okolo 500 kilometrov (310 míľ).
Aj keď podrobnosti o vozidle s palivovými bunkami spoločnosti Kia sú v súčasnosti riedke, jeho značka súrodenca Hyundai vydala fotografie a podrobnosti o svojom automobilovom vozidle s vodíkmi.
Hyundai Nexo, ktorý tiež debutoval v CES, má systém vodíkových palivových článkov, ktorý je o 20 % ľahší a o deväť percent efektívnejší ako vozidlo na palivové články IX35 spoločnosti IX35. Rovnako je o 20 percent výkonnejší s výstupom 161 koní.
Ste nadšení elektrickou budúcnosťou Kia? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post