Polestar 2 si pripomenul problém s potenciálnym problémom s zlyhaním energie

Program stiahnutia bol zavedený pre Polestar 2 po tom, čo niekoľko vlastníkov podalo správy o svojich vozidlách, ktoré stratili energiu. Problém ovplyvňuje 4 586 vozidiel v Európe – z ktorých 360 patrí k kupujúcim Spojeného kráľovstva.
Švédska značka zúžila problém na banku chybných meničov, ktoré transformujú uloženú energiu v batériách EV na napätie vhodné na napájanie elektrických motorov. Chybné časti majú potenciálneho rozrezania energie na hnaciu súpravu, ako aj spôsobiť, že vozidlo náhle prestane bežať.

Polestar 2 vs Tesla Design 3

Popri oznámení o stiahnutí spoločnosť Polestar tiež predstavila servisnú kampaň pre presne rovnaké vozidlo, ktorá sa týka chladiaceho systémov kabíny a batérií. Žiadosť o údržbu ovplyvňuje iba automobily od začiatku výrobného spustenia modelu, počet potenciálne chybných modelov je však stále 3 150.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Polestar uvádza, že oba problémy sa dajú napraviť v presne tom istom workshope – ako aj to, že majitelia chybných modelov budú e -mailom informovaní e -mailom od 2. novembra. Počas toho istého prejde k predajcovi, podnik bude tiež upgradovať každý Polestar 2 s možnosťou aktualizácie softvérových aplikácií so softvérom.
Zákazníci, ktorí čakajú na prepravu svojho nového Polestar 2, sa nemusia obávať odvolania, pretože firma uviedla, že napraví chybných meničov, ako aj chladiaceho systému pred tým, ako automobily opustia predajné predchody. Značka však tiež uviedla, že práca môže viesť k miernemu oneskoreniu počas pôvodného dátumu prepravy.
Ovplyvnilo vaše vozidlo odvolanie Polestar? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Bentley Bentayga, ktorá je teraz k dispozícii s rozptýlenými vankúšmi a prispôsobenými golfovými taškamiBentley Bentayga, ktorá je teraz k dispozícii s rozptýlenými vankúšmi a prispôsobenými golfovými taškami

Novo facelifovaná zostava Bentayga Bentayga dostala výťah s čerstvou škálou balíkov príslušenstva, ktoré majiteľom umožňujú prispôsobiť vnútorný a exteriérový dizajn SUV . Vonkajšie vylepšenia sú minimálne, tiahnuté na dvojicu voliteľných