„BMW uchopil umenie vyvolania reakcie“

, bol to Oscar Wilde, ktorý prišiel so starým príslovím, „je len jedna vec horšie, ako sa o tom hovoriť, ako aj o tom sa nehovorí.“ . Musíte si predstaviť, že tím v štýle BMW ho v posledných týždňoch odhadoval silno – po debut po pochybnom sérii 4, ako aj teraz s vystavením novej vlajkovej lode spoločnosti EV, IX.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Stanovisko Front End Series Coupé Series Coupé, avšak rozruch v sociálnej sieti o štýle všetkých elektrických SUV naznačuje, že spoločnosť BMW pri mimoriadne najmenej uchopila umenie vyvolania reakcie so svojimi novými tvormi.

NOVÝ 2022 NISSAN QASHQAI E-Power Hybrid sa spojí

Okrem vystúpení IX vyzerá na papieri technickým výletom, s úrovňou výpočtovej energie, ktorá sa predtým nevidí na BMW, na 100 kWh-plus batérii, ktorá sľubuje oveľa viac ako 370 míľ dosahu, ako aj až 200 kW rýchleho nabíjania Aby ste to doplňovali v dvojnásobnom čase.
Správy tento týždeň tiež zahŕňajú ubezpečenie pre tých, ktorí nechcú, aby ich vozidlá vyzerali ako niečo od Battlestar Galactica. Je k dispozícii v tvare nasledujúceho Nissan Qashqai, ktorý je zobrazený na „oficiálnych“ špionážnych fotografiách, ako aj zbavený jeho maskovania v našich špeciálnych obrázkoch.
Zatiaľ čo IX je dôkazom flexibility, ktorú môže priniesť štítok nákladov na sever od 100 000 GBP, Qashqai musí poskytnúť vylepšenia klientom využívaným na zaplatenie menej ako 300 GBP mesačne za svoje auto. Na základe rozpisu jeho funkcií vyzerá sľubne. Existuje nová platforma vyvinutá na ponúkanie vyššieho pohodlia, ako aj keď nafta prešla, kombinácia miernej hybridnej, ako aj nového hybridu E-Power Hybrid by mala byť lacná na to, aby nás ešte viac strčila na to, aby sme sa ešte viac nachádzali po ceste k elektrifikácii ( bez požiadavky na zásuvku).
Ako keby to všetko nestačilo, Qashqai sa bude naďalej vyvíjať vo Veľkej Británii. Takže zatiaľ čo IX je pohľad na budúcnosť krvácania, nový Qashqai je mimoriadne pravý návrh. ako aj nevyhnutný.
Čo veríš novému BMW IX? Pochopme v sekcii komentárov …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post