NOVÝ DS 7 Crossback SUV: Všetky podrobnosti, náklady a obrázky

DS Automobily otvorili knihy o nákupe pre svoje nové Audi Q5-Rivalling DS 7 Crossback, od 28 050 GBP.
Crossback DS 7 je k dispozícii v štyroch úrovniach výbavy, začínajúc so sofistikovaným dizajnom na 28 050 GBP. Vybavený 1,5-litrovým dieselovým motorom, ako aj šesťstupňovou prevodovkou príručky, je základný s výstražnou výstražou odchodu z jazdného pruhu a varovaním za záujmy motoristického záujmu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Nový recenzia Crossback DS 7
Od 31 435 GBP používa výkonnostná línia 19-palcové zliatinové kolesá, ako aj 12-palcový HD dotykový displej so štandardom navigáciou. Kožený interiér Alcantara, ako aj vyhrievané sedadlá tiež fungujú spolu s perforovaným volantom a hliníkovým pedálom. Zahŕňa možnosť dvoch dieselových motorov, ako aj benzínového motora s dĺžkou 222 k 1,6 litra s osemstupňovou automatickou prevodovkou vybavenou v celom rozsahu.
Ďalej je úroveň výbavy prestíže od 34 435 GBP. Advanced Security Pack, ktorý zahŕňa detekciu slepých plochy, ako aj rozpoznávanie indikácií webovej dopravy, je štandardne, spolu s nabíjaním bezdrôtových smartfónov. Niekoľko ovládacích prvkov je dokončených v kryštáli, ako aj špičkový hodinky BRM je namontovaný nad dotykovou obrazovkou HD.
39

Nakoniec je tu Ultra Prestige od 43 185 GBP, vybavená 20-palcovými zliatinami a elektrickým strešným oknom s polyambientným LED osvetlením. Je tiež vybavený bezkľúčovým vstupom aj začiatkom, spolu s metropolitným balíčkom DS s autonómnou pomocou parkovacej pomoci a 360-stupňovým zadným fotoaparátom. Čierny interiér kože nappa bol prešívaný perlami, rovnako ako chytenie rukovätí boli potiahnuté kožou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post