New Peugeot Expert na celosvetový debut na CV Show

Úplne nový odborník na Peugeot bude debutovať na celom svete na komerčnej automobilovej výstave 2016 na NEC v Birminghame 26. apríla.
Odborník bol pôvodne odhalený na špeciálnom podujatí v závode PSA v závode Sevelnord vo Francúzsku na konci minulého mesiaca, kde bolo oznámené, že dodávka bude založená na novej efektívnej modulárnej platforme 2 (EMP2) a bude sa pochváliť zlepšenou účinnosťou a nižšou prevádzkou. Náklady z rôznych dieselových motorov Bluehdi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie dodávky panelov, ktoré sa majú dostať teraz
Modulárny dizajn odborníka sa odráža v dvoch rázvoch kolies, ktoré boli kombinované tak, aby ponúkli tri rôzne dĺžky tela. Najmenšia možnosť je 4,60 metrov, so strednou a dlhšou dĺžkou na 4,95 metrov a 5,30 metrov.
10

Posilnená štruktúra platformy podporuje užitočné zaťaženie až 1 400 kg a umožňuje dodávke ťahať až 2,5 ton. Použije sa tiež ako dvojitá kabína a plochá.
Zamerajte sa na efektívnosť
Pravdepodobne však bude účinnosť hlavným predajným bodom, pretože rozsah motorov Bluehdi v kombinácii s úsporami hmotnosti získaných z novej platformy výrazne znížil emisie a zlepšil spotrebu paliva.
Existujú tri 1,6-litrové dieselové motory, v rozmedzí od 95 koní do 115 koní, s najhrznejšími s použitím emisií 55,3 MPG a 133 g/km CO2. K dispozícii sú tiež tri 2,0-litrové diesely, s dosahom s použitím 180 koní s 46,3 MPG a 151 g/km.
10

Generálny riaditeľ spoločnosti Peugeot Maxime Picat povedal: „Inovatívny dizajn nám umožňuje ponúknuť najlepšie čísla efektívnosti v triede, pokiaľ ide o CO2 a spotrebu paliva. Je to naša karta Trump pri výhre nad novými zákazníkmi v sektore LCV. “
Odborník získal aj maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie v testoch EuronCap, ktoré pomohlo množstvo bezpečnostných funkcií na palube, s adaptívnym tempom, obmedzovač rýchlosti, čítanie a odporúčania cestných znakov, varovanie od odchodu z jazdných pruhov, výstražná pozornosť motoristickej pozornosti a výstrahy motoristov a K dispozícii je aktívna bezpečnostná brzda.
Vlastnosti pokročilých technológií
Medzi ďalšie v ponuke patrí 7-palcová dotyková obrazovka s hlasovým pripojeným 3D satelitnou navigáciou, displejom hlavy a funkciou „zrkadlovej obrazovky“, ktorá je kompatibilná s technológiou Apple CarPlay a Mirrorlink.
10

Systém „horného zadného videnia“ tiež uľahčuje parkovanie, pretože v prípade, že automobily techniky prekážky priblížia zadnú vačku, aby dodávali 180 stupňov viditeľného z vyššie uvedeného uhla pre oveľa presnejšie zobrazenie zostávajúcej vzdialenosti. K dispozícii sú aj konvenčné predné a zadné parkovacie senzory.

Okrem toho môže byť dodávaný so špeciálnymi posuvnými dverami bez použitia rúk, ktoré môžu byť otvorené alebo zatvorené vašimi rukami plné. Systém tiež zatvorí dvere a potom automaticky uzamkne automobil, keď jazdíte preč.
Odborník sa má predávať v septembri, pričom ceny budú oznámené koncom apríla.
Čo si myslíte o novom expertovi Peugeot Expert van? Dajte nám vedieť v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post