Najlepšie zo zvyšku na Frankfurt 2017

Motorická show Frankfurt je jedným z najväčších dátumov v automobilovom kalendári. Tohtoročná show došlo k veľkým verejným debutom od spoločnosti Mercedes, Renault, Land Rover a Ford, okrem vozidiel Idea od BMW, Kia a Honda. Avšak medzi trblietkami, ako aj pôvabom, niekoľko vozidiel (a lietadiel, ktoré tomu veria alebo nie), nás upútalo. Tu zaokrúhľujeme to najlepšie zo zvyšku od Frankfurt Show.
Aeromobil
12

Neboli to len cestné vozidlá na výstave vo Frankfurte, pretože Aeromobil predstavil svoje aktualizované lietajúce auto. Aeromobil 4.0 je prototyp tretej generácie značky a bol prvýkrát odhalený v Monaku začiatkom tohto roka. Predobjednávky sú teraz otvorené, ako aj slovenské podnikanie skutočne dúfa, že v roku 2020 poskytne prvé objednávky klientov.
Borgward Isabella
12

Čínska nemecká značka Borgward využila svoju domovú show na odhalenie myšlienky Electric 2+2 s názvom Isabella. Štyri dvere kupé je výrazným odklonom od súčasnej škály SUV výrobcu, avšak od 50. rokov 20. storočia sa vracia späť k tradičnému kupé firmy. Ostré LED svetlomety Isabella, ako aj DRL v tvare Z poskytujú jedinečný vzhľad, zatiaľ čo v interiéri dominuje veľká trojuholníková infotainmentová obrazovka.
Brabus Classic
12

Brabus je známy tým, že berie nové návrhy Mercedes, ako aj ich ladí ďalšou silou, výkonom a divokými bodmi. Len málo ľudí si uvedomuje, že značka má dlhú a slávnu históriu obnovenia, ako aj zlepšovanie tradičných automobilov, a tiež sme si všimli rôzne z nich na obrazovke vo Frankfurte. Krásne vypracované vozidlá vynikali medzi súčasným kovom, ale o nič menej zaujímavé. Najmä 600 Pullman – limuzína 1,5 milióna EUR s oblasťou pre šesť.
Chery Exeed TX
12

Nie, nejde o faceliftovaný Land Rover Discovery Sport. Chery Exeed TX je najnovším SUV čínskeho výrobcu – ako aj šéfovia uvádzajú, že v nasledujúcich rokoch sa predáva vo Veľkej Británii. Crossover v Nissan Qashqai neskôr prinesie verziu sedem sedadiel, okrem hybridov, plug-in hybridov a dokonca aj salónu.
Mercedes-AMG G 63 exkluzívny
12

Trieda Mercedes G sa môže blížiť ku koncu svojho života, avšak nezastavilo výrobcu, ktorý predstavil dva nové modely špeciálnej edície. Na obrazovke vo Frankfurte získavajú vozidlá s špeciálnou edíciou G 65 s motorom V8, ako aj vozidlá so špeciálnym vydaním G 65 v12. Nebudú však ponúknuté vo Veľkej Británii.

Mercedes GLC F-bunka
12

Ďalším dizajnom, ktorý kupujúcim neponúka, je nový Mercedes GLC F-C-CULL. SUV poháňaný vodíkom urobí 272 míľ na jednej skladovacej nádrži plynu a tiež sa dá nabíjať z zástrčky pre malý celoelektrický rozsah. Vyzerá to podobne ako základné GLC, aj keď s rôznymi zliatinovými kolesami, ako aj s jemnými modrými detailmi.
Renault R.S. 2027 Vízia
12

R.S. 2027 Vízia je Renaultova zvládnutie budúcnosti F1. Na začiatku tohto roka sa v Šanghaji najprv odhalil, ostré pretekárske vozidlo dostáva 3D tlačenú karosériu, uzavretý kokpit a šialenú zlatú farbu. Dokonca obsahuje informačné obrazovky LED na kolieskach – prenáša príslušné informácie pre davy, ako aj inžinierov zakaždým, keď prejde pruhom jamy.
SUV Thunder Power
12

EV Maker Thunder Power so sídlom v Hongkongu odhalil svoje najnovšie vozidlo na výstave Frankfurt. SUV Thunder Power SUV, ktorý sa dodáva so svojím salónom navrhnutým za naga O predaji vo Veľkej Británii sa nehovorí, je však pravdepodobné, že to bude niekoľko rokov, kým tu uvidíte v showroomoch.
Hradba
12

Valokoptéra nie je vôbec vozidlom. Je to elektrické lietajúce taxi – to však nezastavilo výrobcu, ktorý predstavil svoju najnovšiu prácu na svojej domácej autosalóne. Je to päť sedadlové vertikálne vzletové lietadlá, ktoré by malo byť pripravené lietať pred koncom roka.
Volkswagen California xxl
12

Volkswagen’s Evergreen California Camper bol umiestnený na steroidy. Kalifornia XXL je takmer šesť metrov dlhá a vysoká tri metre – umožňuje priestor pre manželskú posteľ v zadnej časti. K dispozícii je panoramatická strecha v celej dĺžke, ktorá je ideálna na pozeranie hviezd, okrem vytiahnuteľnej sprchy v štýle mokrej miestnosti. Zatiaľ je to však nápad.
Wey xev
12

Číňania mali vo Frankfurte veľkú existenciu. Medzi bláznivé nápady, ako aj výrobné vozidlá, ktoré nie sú výrobnými vozidlami, sedia Wey XEV-plug-in hybridný SUV so silným štýlom a gullwingovým dverám. Výrobca sa zameriava na súperi s prémiovými sektormi, ako sú napríklad Volvo, Audi a Mercedes, hoci pri potenciálnom celosvetovom spustení neboli poskytnuté žiadne podrobnosti.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Partnerstvo

Potrebujete ponúknuť svoje auto?
Nájdite svoju najlepšiu ponuku z viac ako 4 000 obchodných zastúpení, ako aj ponuku až za viac ako 1 000 GBP. Je to také ľahké.

Predajte svoje prepravené ‘vynikajúce’trustpilot

Aké bolo vaše obľúbené vozidlo na motorickej show vo Frankfurte v roku 2017?Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post