NOVÝ 2020 Mercedes-AMG GLS 63 HITS LA s 603bhp

Toto je nový Mercedes-AMG GLS 63, jeden z mnohých silných sedem svetov. Vystavený na tohtoročnej Los Angeles Motor Show. Vlajková loď SUV je spôsobená pozemkom v obchodných zastúpeniach vo Veľkej Británii v polovici budúceho roka.
Rovnako ako všetky nové vzory z divízie Mercedes-AMG, aj GLS je poháňaný 4,0-litrovým dvojitým turbo V8. Tu vytvára 603 koní a krútiaci moment 850 Nm, ktorý je distribuovaný do 4matického systému pohonu štyroch kolies spoločnosti Merc prostredníctvom deväťstupňovej dvojspojkovej prevodovky.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• New Mercedes GLS 400 D Recenzia
Prvýkrát bol AMG 4,0-litrový V8 spárovaný aj s integrovaným systémom štartéra alternatára, ktorý Mercedes označuje ako EQ Boost, ktorý leží medzi motorom a prevodom.
17

Pri zrýchlení elektrický motor poskytuje ďalší moment 22 koní a 250 Nm krútiaceho momentu na zlepšenie výkonu; Mercedes-AMG vyhlasuje, že GLS môže zasiahnuť 0-62 mph za 4,2 sekundy. Najvyššia rýchlosť je obmedzená na 155 mph, ale majitelia to môžu zvýšiť na 174 mph s balíčkom AMG Driver. Motor je však tiež schopný vykonávať hybridné funkcie, ako je rekuperácia energie a plynulejší reštart motora s funkciou zastavenia/štartu vozidla.
Ako konvenčné, GLS 63 obsahuje Merc’s Ride Control+ Air Suspension, ktorá obsahuje pneumatickú vlastnú funkciu samodalia. Umožňuje GLS udržiavať konštantnú úroveň vozidla bez ohľadu na rýchlosť zatáčania. Šesť režimov pohonu (pohodlie, šport, Sport+, Individual, Trail a Sand) menia rôzne parametre vozidla, aby sa zlepšil výkon alebo schopnosť terénne v závislosti od nastavenia.
Vizuálne sa na GLS použil známy Makeover AMG. Predná mriežka je teraz väčšia a dokončená v prehliadači Chrome, dolný nárazník má širší prívod vzduchu a zo zadného nárazníka teraz vyrastajú štyri chvosty. K dispozícii sú aj zliatinové kolesá až 23 palcov.
Kliknite sem pre náš zoznam najrýchlejších SUV na svete …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post