Yamaha, aby predstavila nové autá a nákladné auto na Tokyo Motor Show

Yamaha, odhalila, že na Tokijskej autosalóne Tokyo sa objaví nové nápady na automobilu Tokyo koncom tohto mesiaca, ktorý bude na obrazovke v automobilovej výstave firmy House Automobile Show spolu s 19 ďalšími modelmi.
Bude to však jediný automobil so štyrmi kolesami na obrazovke od mnohostrannej japonskej inžinierskej firmy. Zvyšok zostavy Yamaha Tokyo sa bude skladať z nových elektrických bicyklov, skútrov, motocyklov, ako aj nakláňajúcich viacnásobné kolesá.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Tokio Motor Show 2017 Preview
Yamaha má veľa skúseností s vytvorením motorov pre ostatných výrobcov, avšak firma zriedka otočí ruku na vytvorenie úplného automobilu. Myšlienka smerujúca do Tokia koncom tohto mesiaca bude úplne prvé autá a nákladné auto Yamaha, ktoré sa budú exponovať o dva roky, keď sa nápad na športový výlet tiež vyhnal na Tokijskej výstave.
6

Idea o športové výlety využíva výrobný proces s názvom Istream, ktorý bol dizajnérom Gordonom Murrayom ​​(chlap za McLaren F1, okrem nového športového vozidla TVR, Re-Bord Griffith). Tento proces umožňuje vytvárať ľahké autá a nákladné vozidlá s vysokou rizikou oveľa efektívnejšie.
Samotné autá a nákladné auto sú malé, stredne motorové dvoma sedač s pekným profilom, ako aj krivú prednú časť a štýl zadného konca. Váži iba 750 kg, je to jasne ovplyvnené motocyklami Yamahy.
6

Myšlienka signalizuje možný výrobný dizajn pre značku, hoci je to len prezentácia nových technológií. To, čo vidíme neskôr v tomto mesiaci, je aktualizovaná verzia tejto myšlienky alebo niečo úplne nové zostane vidieť.
Prečítajte si všetky aktuálne správy z Tokyo Motor Show na našej zaokrúhľovacej stránke.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Blog: VW v DetroiteBlog: VW v Detroite

Ak je objem diktovaný, nespornou hviezdou tohtoročnej Detroitskej motorickej show bola nová Stingray Chevrolet Corvette. Pred pohotovým davom vlasteneckých médií, typov trhu, ako aj s portly Rednecks, bol nový C7