Nový Rivian R1T, ktorý konkuruje Electric Pick-up Tesla

Tesla, vyzerá, že bude mať nejakú miestnu súťaž po tom, čo americká začínajúca značka EV Rivian oznámila, že spustí R1T na Los Angeles Motor Show.
R1T je 5,5-metrový, päťmiestny pick-up, ktorý bol navrhnutý predovšetkým pre americký trh, hoci bude tvoriť súčasť plánov Rivian, keď značka príde do Európy v roku 2021.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Nový Rivian R1S SUV odhalil v LA
Ponúka sa s tromi veľkosťami batérií-105 kWh, 135 kWh a 180 kWh-a napriek kerbweight približne 2,6 ton, R1T je schopný 0-60 mph iba za tri sekundy. V závislosti od batérie môže cestovať medzi 230 a 400 míľami.
6

Kamión má štyri elektrické motory, z ktorých každý dodáva až 197 koní a krútiaci moment 14 000 Nm. Rivian tvrdí, že to dáva R1T pôsobivú terénnu schopnosť-kľúčový faktor pre kupujúcich cieľov, o ktorých sa hovorí, že chcú EV, ktorý je šťastný v drsných podmienkach.
• Najlepšie pick-up nákladné vozidlá v predaji
Má uhly priblíženia a odchodu 34 a 30 stupňov, zatiaľ čo nastaviteľné zavesenie vzduchu znamená, že jeho svetlá výška sa dá rozšíriť až na 360 mm. Maximálna hĺbka brodenia je celý meter.
Dizajn vozidla rozsiahle využíva platformu sendvičov na uvoľnenie užitočného úložného priestoru. K dispozícii je významná 330-litrová predná topánka a medzi zadnými dverami a zadnými kolesami nový 350-litrový priestor.
Rivian vedie podnikateľ RJ Scaringe, ale nové automobily sa skonštruujú pod vedením Brita Marka Vinnela, ktorý prináša množstvo skúseností od Lotus a McLaren.
Videli ste Rivian R1T, ale vybrali by ste si ho nad novým pick-upom Tesla? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post