Facelifted Fiat Tipo hatchback v predaji, ktorý je teraz cenou od 17 690 GBP

Fiat, dodržiaval UP práve nedávno facelifované vozidlo Panda City s aktualizovanou verziou svojho rozpočtového domáceho hatchbacku-Tipo. Spoločnosť Fiat teraz overila ceny, bude ponúknutá na nákup koncom novembra tohto roku, ako aj na cestách vo Veľkej Británii začiatkom roku 2021.
Revidovaný dizajn zahŕňa aktualizovaný štýl, ako aj vylepšené inovácie-najdôležitejšou správou je však príchod nového nového krížového variantu Fiat Tipo, ktorý sa nachádza v hornej časti zostavy Hatchbacka, športového vysokého pozastavenia, ako aj SUV -Opláchanie tela.

Najlepšie hatchbacky na nákup 2022

Ceny za upravené Tipo začínajú na 17 690 GBP-za ktoré kupujúci dostanú 16-palcové oceľové kolesá, denné svetlá LED, snímače parkovacích snímok zadných automobilov, elektricky nastaviteľné zrkadlá dverí, ako aj aktívna uzávierka mriežky, ktorá sa okamžite zavrie z predného konca vozidla Pomáhať motora sa zahreje oveľa rýchlejšie v chladných podmienkach.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Kupujúci tiež dostávajú rôzne podporné systémy šoférov, ako napríklad monitor ospalosti, rozpoznávanie indikácie webovej dopravy, inteligentná rýchlosť pomoci, ako aj autonómny systém núdzového brzdenia. Rovnako ako mnoho súčasných automobilov, aj tu existuje pomoc pri sledovaní jazdných pruhov, ako aj Cruise Management-spolu s úplne novou sedempalcovým digitálnym informačným obrazovkou šoférov v prístrojovom paneli.
17

Život Tipo v strednom rozsahu začína od 19 680 GBP a pridáva 17-palcové zliatinové kolesá, LED svetlomety, predné hmlové žiarovky, zadné sklo súkromia, ako aj funkciu demonter pre zrkadlá dverí. Vo vnútri je kožený multifunkčný volant, automatické zrkadlo zadného zvuku, ako aj sedempalcový informačný systém, ktorý poskytuje podporu spoločnosti Apple CarPlay a Android Auto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post