Kia vydáva Picanto a Stonic Special Editions

Kia vydal špeciálne vydania automobilu Picanto City Automobile a Stonic Crossover. Obaja sú teraz k dispozícii na kúpu, s cenou Picanto Zest za 12 650 GBP a Stonic Maxx od 19 055 GBP.
Štandardné vybavenie pre Picanto obsahuje 15-palcové zliatinové kolesá, denné svetlá LED na prednej strane a jednotky LED na zadnej strane, zadné sklo súkromia, čalúnenie šedej kože. Systém infotainmentu siedmej dotykovej obrazovky siedmich palcov obsahuje integráciu reverznej kamery a integrácie smartfónov prostredníctvom Apple CarPlay a Android Auto. Kovová farba „limetkového svetla“ je tiež zahrnutá ako štandard.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie superminis na nákup
Zoznam špecifikácií kladie kladu zhruba v súlade s čalúnením Picanto X-Line, ale zatiaľ čo tento model je k dispozícii iba s benzínovým motorom s objemom 1,2 litra, Zest je iba 1,0 litra. Jednotka 66 koní je spárovaná s päťstupňovou manuálnou prevodovkou a konvenčným systémom začiatku/zastavenia, čo vedie k emisiám CO2 102 g/km. Poistenie skupiny 5 by malo pomôcť udržať prevádzku nákladov.
Stonic MAXX je poháňaný 1,0-litrovým preplňovaným trojvalcovým benzínovým motorom, ktorý produkuje 118 koní. Je kombinovaná so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou alebo za ďalších 1 000 GBP, sedemstupňovú automatickú.
MAXX je odlišný od zvyšku stonike storočia vďaka svojej červeno-bielej farbe a grafitovej farby 17-palcových zliatinových kolies. Na inom mieste sú doplnky doplňujúce sklo zadného súkromia, interiér faux-kože, reverzná kamera a kľučky dverí saténového chrómu.
Medzitým spoločnosť KIA rozšírila rad NIRO PHEV tým, že sprístupnila plug-in hnacia jednotka benzínu/elektrickej energie na modeli „2“ na základnej úrovni. To znamená, že ceny NIRO PHEV teraz začínajú od 30 265 GBP – 1 680 GBP menej ako predtým. Konvenčné vybavenie zahŕňa 16-palcové zliatiny, vyhrievané zrkadlá dverí, parkovacie senzory predných a zadných vozidiel, čalúnenie kože/handričiek a osempalcový dotykový displej, ktorý obsahuje Apple CarPlay, Android Auto a reverznú kameru.
Páči sa vám tieto nové špeciálne vydania? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post