Goodwood Festival rýchlosti a oživenia, aby ste sa zlúčili do online podujatia SpeedWeek na rok 2020

Goodwood, je usporiadať nové trojdňové podujatie s názvom SpeedWeek tento október, ktoré zlúčia prvky festivalu rýchlosti a obrodenia udalostí, ktoré sa boli zrušené tento rok kvôli koronavírusu.
Speedweek sa uskutoční na motorovom okruhu Goodwood v západnom Sussexe od 16. do 18. októbra. Pre divákov to bude udalosť iba online, s fanúšikmi, ktorí môžu prezerať živé vysielanie bezplatne na stránkach Goodwood a kanáloch sociálnych médií.

Goodwood Festival Speed ​​2019: Novinky a obrázky

Goodwood tvrdí, že táto udalosť uvidí „najbližšie, mnohé konkurenčné historické preteky na svete“, pričom známi šoféri sa pri výbere dôležitých automobilov dostanú na cestu. K dispozícii bude aj pódium rally, pričom automobily budú „ďalej, nad a dokonca aj pod okruhom“, zatiaľ čo v Goodwood Gymkhana uvidí automobily vykonávajúce kúsky v oblastiach panstva, ktoré sú zvyčajne mimo hraníc.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V posledný deň Speedweek bude okruh hrať hostiteľa prestrelky medzi tým, čo sľuby Goodwood budú „niektoré z najrýchlejších automobilov v histórii motoristického športu“, pričom každý sa snaží nastaviť najrýchlejšie načasované kolo. Keďže moderné automobily nikdy súťažili na historickej dráhe, je možné, že rekordy rýchlosti obvodu budú porušené.
Súčasný oficiálny rekord v LAP na motorovom okruhu Goodwood je 1: 20.4, ktorý spoločne stanovil Jim Clark a Jackie Stewart v roku 1965. Obvod uzavrel v roku 1966 správny motor. Záznamy, a nie oficiálne záznamy o loni.
Classic Automobile Auction House Bonhams bude tiež usporiadať online aukciu Goodwood Speedweek, pričom pohľady osobne sa konajú iba na základe stretnutia.

Aký je najrýchlejší výrobný automobil na svete?

Vojvoda z Richmondu, ktorý vlastní Goodwood Esta a Festival Speed, povedal: „Keď sme sa v tomto roku rozhodli, že nebudeme držať festival rýchlosti a oživenia, boli sme identifikovaní, aby sme našli spôsob, ako priviesť motoristickú časť Motorsportu do Goodwoodu V roku 2020.
„Speedweek bude príležitosti raz za život-najrýchlejšie, mnohé vzrušujúce a veľkolepé podujatie, ktoré sme kedy usporiadali. Bol som ohromený pozitívnosťou a podporou, ktorú nám poskytli naši partneri a priatelia. “

Dodal: „Udalosť na rozdiel od akéhokoľvek, čo je predtým preč, bude Goodwood Speedweek vhodnou oslavou ducha festivalu rýchlosti a oživenia, ktoré sa v roku 2021 vrátia – väčšie a lepšie ako kedykoľvek predtým – v roku 2021.“
Teraz sa pozrite na naše zaokrúhlenie najlepších retro automobilov …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post