New Hyundai Vision G Idea ukážky budúceho prémiového vozidlá

Hyundai zdôraznila svoju snahu urobiť posypanie celosvetového trhu s prémiovými vozidlami tým, že predstavila myšlienku Hyundai Vision G Coupe v Múzeu umenia v regióne Los Angeles v Kalifornii.
Vízia G je elegantné štvormiestne špičkové kupé navrhnuté na predstavenie vízie spoločnosti Hyundai pre svoju „rodinu budúcich prémiových výrobkov“. Vozidlo bude verejne debutovať na Pebble Beach Concours D’Elegance.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Pri odhalení Vision G to vysvetlil Peter Schreyer, hlavný dôstojník Hyundai, to; „Štýl je našou interpretáciou konceptu, že Hyundai vdýchne do všetkých svojich vozidiel – DNA, ktorá vyvažuje štýl, ako aj výkon s konceptom, že nevyžaduje, aby ste boli nad vrcholom, pokiaľ -NED narážky. “
14

Uvádza sa, že vozidlo myšlienky bolo vyrobené z konceptov podhodnotenia, že „nemusíte kričať, aby ste si ju všimli a rešpektovali“. Za týmto účelom bolo zabudovaných niekoľko funkcií na úsporu špičkových technológií, vrátane automatických dverí, ktoré sa otvárajú sami, akoby pomáhali cestujúcim mimo auta.
Štvormiestny kabína Vision G je určený na zabezpečenie špičkovej kabíny bez toho, aby sa uchýlil k obvyklým špičkovým stereotypom vozidla, krikľavým materiálom alebo luxusným štýlom. Ľahké drevo dokončuje zmes s vyčisteným hliníkovým, chrómovým a bielym kožou. Je to štýlový, minimalistický prístup podobný tomu, ktorý sme v posledných rokoch nakoniec zvykli vidieť v nápadoch Volvo.
14

V motorovom zálive sú veci o niečo viac starej školy, Vision G sa spolieha na najnovšiu verziu 5,0-litrového „tau“ V8 spoločnosti Hyundai s 420 koní pri 6 000 ot./min. Neexistuje žiadna elegantná elektrická pomoc pre novú hnaciu sústavu, akokoľvek vysokotlakové priame vstrekovanie, pokročilé mapovanie vstrekovania, ako aj sériu vylepšení na zníženie vibrácií hluku, ako aj tvrdosť všetkých funkcií.
Hyundai Vision G sa objaví na Pebble Beach Concours D’Elegance v roku 2015, ako aj v budúcnosti môžeme očakávať, že sa jeho štýlové podnety odfiltrujú na ďalšiu generáciu veľkých domácich vozidiel spoločnosti Hyundai.
Čo veríte v myšlienku Vision G z Hyundai? Chceli by ste vidieť tieto štýlové podnety na výrobných automobiloch? Povedzte nám v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Honda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočiaHonda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočia

Honda oznámila, že sa zameriava na 100 % elektrické alebo vodíkové palivové články s batériou alebo vodíkové palivové články poháňané na „hlavných trhoch“ do roku 2040. V rámci nového elektroinštalácie