Spoločnosť LEC uvedie na trh cenovú konverziu EV pre Classic Small

London Electric Automobiles (LEC), ktorá spustila novú elektrickú konverznú súpravu pre pôvodnú MINI, ktorá je jednou z oveľa dostupnejších elektrifikovaných klasík na trhu. Ceny začínajú od 25 000 GBP, s výnimkou nákladov na automobilový automobil a príslušné dane, vďaka čomu vyzerá relatívne cenovo dostupne v porovnaní s ostatnými hráčmi v sektore elektrifikovaného klasického automobilu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Konverzia spoločnosti LEC na Small používa kompaktnú batériu 20 kWh, ktorá udržiava nízku cenu, ale zníži rozsah vozidla na 60 až 70 míľ za podmienok jazdy v meste.

Elektrogén finuje elektrické automobilové konverzie pre Triumph Stag a Morgan 4/4

Konvenčnú batériu je možné vylepšiť s väčšími jednotkami 25 kWh alebo 33 kWh, ktoré ponúkajú až 90 a 120 míľ dosahu.
Ceny za automobil 25 kWh začínajú od 27 000 GBP, zatiaľ čo model 33 kWh začína od 30 000 GBP. Ako špeciálnu požiadavku LEC dokonca zmestí obrovskú 40 kWh batériu, hoci táto verzia vyžaduje odstránenie zadných sedadiel v dôsledku veľkosti buniek.
Ak chcete čo najlepšie využiť dinky rozmery vozidla (a ponechať si, aký malý úložný priestor má malý), balenie rozdelenej batérie je namontované pod zadnou lavicou a v batožinovom priestore. Batérie sú regenerované z použitých listov Nissan a môžu sa zvíťaziť pomocou ľubovoľného bodu nabíjacieho bodu typu 1 alebo typu 2, ako aj z súkromného domáceho nástenného boxu alebo trojpinovej zástrčky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post