Podľa zákonov o číslach Spojeného kráľovstva by sa podľa právnych predpisov EÚ

mohli zošrotovať plán na predstavenie jednosmernej číselnej tabuľky v celej EÚ, ako aj nahradiť 110-ročný štýl Spojeného kráľovstva, o ktorom budú budúci týždeň hlasovať MEPS.
Európsky parlament uvažuje o štandardizácii číselných dosiek na celom kontinente ako súčasť širšej politiky, aby bolo oveľa ľahšie opätovné registráciu vozidiel v zahraničí.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V návrhoch by sa podľa európskych susedov mohla britská 110-ročná numerná tabuľa zmenila na jeseň. Súčasné plány sú skutočne oslabenou verziou predbežnej politiky, ktorá si vyžadovala zavedenie jednej číselnej tabuľky v EÚ. Je to súčasť širšej politiky, aby bolo oveľa jednoduchšie cestovať po kontinente, o ktorom diskutuje Európsky parlament.
• Taliansko je najhoršou krajinou, v ktorej je možné jazdiť, štátni britskí motoristi
Brusel by tiež mohol požadovať, aby boli automobily vybavené identifikáciou ID identifikácie na zníženie podvodu, ako aj klonovanie číselných dosiek. To by uľahčilo obchodovanie s vozidlami v celej EÚ, okrem sledovania vozidiel využívajúcich softvér rozpoznávania automatických čísel (ANPR). Automobile odhalenie už predtým presne uviedlo, ako vláda Spojeného kráľovstva v súčasnosti nemá schopnosť zaznamenať počet zahraničných automobilov v krajine.
Jednohaté návrhy sa budú hlasovať o budúcom týždni, ako aj konvenčné poslanci poslancov, ktorí sú postavení, aby boli proti tomuto kroku. Predpokladá sa však, že ďalšie európske krajiny podporujú plány.
Hovorca konvenčných poslancov EP povedal Automobile odhalil, že s ním bojujú pri hlasovaní, ako aj keby ho podporovali iní, David Cameron, ako aj britská vláda, by ho mohli zastaviť v EÚ.
• EÚ na dolný hluk vozidla
Simon Williams, hovorca RAC, dodal: „Britská tabuľka čísel je jednoduchá, mimoriadne efektívna a hoci v priebehu rokov niekoľkokrát zmenila, je súčasťou nášho dedičstva jazdy 110 rokov.“
Otázky Komentáre zostanú v dôsledku toho, čo by mal mať akýkoľvek typ úprav na personalizované dosky. Motoristická, ako aj spoločnosť s licenciou pre automobilové licencie (DVLA) zarába milióny libier ročne, keď sa v marci, ako aj v septembri vydávajú nové dosky, a nechceli by stratiť tento tok ziskov v rámci akéhokoľvek typu zmeny uložených EÚ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post