Volkswagen Scirocco Black Edition pridáva ďalšiu sadu

Volkswagen odhaľuje dva nové špeciálne vydanie VW Scirocco Designs s hrsťou kozmetických vylepšení za 550 GBP oveľa viac ako ekvivalentné základné autá.
Scirocco GT Black Edition a Scirocco R-Line Black Edition sú založené na úrovniach GT a úrovní výbavy R-line, avšak funkcia, ako už názov napovedá, niektoré čierne exteriérové ​​doplnky.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Black Alloy Wheels, čierna kontrastná strecha, čierne zrkadlá dverí, čierny zadný spojler, ako aj 90 % tónované (to je pre vás, ako aj pre mňa), sú základné na oboch autách so špeciálnymi edíciou. Dizajn GT dostáva 18-palcové zliatiny, zatiaľ čo dizajn R-line získava väčšie 19-palcové ráfiky.
• Recenzia Volkswagen Scirocco R 2014
Scirocco GT je vybavený sat-nav, klimatizačným ovládaním, prednými hmlovými svetlami, senzormi parkovacích miest, vložkami „šachovnica vlajky“, ako aj kovovými pedálmi, spolu so sedadlami čiastočne Alcantara, ako aj vnútorným obložením.
Pohybujte sa rovnako ako dizajn R-line, aby ste získali športové nárazníky, bočné sukne, ako aj šargény, plus volant R-line, ručnú brzdu, ako aj prevodovú páku, ako aj vyhrievané kožené športové sedadlá.
• VW Scirocco 1.4 Recenzia TSI
Obidve dizajny špeciálnej edície sú teraz jedným z predajov, od 23 135 GBP pre GT Scirocco Black Edition s 1,4-litrovým motorom TSI.
Čo veríte v VW Scirocco Black Edition? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post