Nový BMW M4 CS exponovaný 454 konghp, ako aj 32 kg chudnutia

BMW zaviedol na motorickej show v Šanghaji výkonnejší, ľahší a rýchlejší M4. Výroba nového BMW M4 CS je obmedzená na dva roky, ako aj predaj sa začne koncom tohto roka, pričom náklady začínajú od 89 130 GBP.
Podľa nemeckej značky je to, čo odlišuje CS od rutinného M4, jeho motorový šport ovplyvnený charakter. Nie je to skôr na úrovni M4 GTS, avšak jeho pokrok v rutine M4 sa odstráni.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie výkonné vozidlá na nákup teraz
Pod kapotou sa nachádza presne rovnaký 3,0-litrový dvojitý turbo priamy šesť, avšak spoločnosť BMW ho vyladila, aby vytvorila o 454 koní-29 koní viac ako základné M4, ako aj o 10 koní viac ako súťaž M4. Výsledkom je, že 0-62 mph trvá 3,9 sekundy, zatiaľ čo najvyššia rýchlosť je digitálne obmedzená na 174 mph. Na zadných kolesách sa odosiela napájanie pomocou sedemstupňovej dvojitej spojkovej prevodovky.

Popri vylepšeniach motora, ako aj navyše výkon, BMW upravila konfiguráciu zavesenia, aby sa zvýšila dynamická zdatnosť nad základným M4. Vďaka vylepšeniam BMW vyhlasuje, že M4 CS môže preniknúť nurburgring v 7 minút 38 s – vylepšenie 22 sekúnd oproti základnému M4.
BMW podrobil M4 na ďalšie metódy úspory hmotnosti na výrobu CS. Rozsiahle využívanie plastov vystuženého uhlíkom-kapota, strecha, predný splitter, gurney, zadný difúzor, ako aj hnací hriadeľ sú vyrobené z materiálu-znamená, že CS vyhodnotí 1 580 kg. V porovnaní s rutinným M4 vybaveným prevodovkou DCT je to uloženie hmotnosti okolo 32 kg.
Pokiaľ ide o styling, CS zostáva relatívne obmedzený, pričom iba menšie detaily sú označené ako model klubového športu. Pod prednou zásterou je pripojený nový, výraznejší predný splitter, zatiaľ čo na bootlide sedí nový spojler na pery. Jedinečné kolesá z zliatiny s desiatimi lúčmi sú dokončené v šedej farbe, zabalené do gumy Michelin. Ponúkajú sa tiež dve nové farby farby – kovové kovové kovové a limetkové skalné kovové kovy.
24

V kabíne používa BMW zmes kože, ako aj Alcantara. Dashboard dostane doň vyrazenú odznak CS, zatiaľ čo sa objavujú aj nové športové sedadlá. Základné zariadenia zahŕňajú expert navigačného systému BMW, ako aj automatické ovládanie podnebia.

Povedzte nám, čo veríte o BMW M4 CS v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post