Mercedes-Benz Marco Polo Camper Van Expose

Toto je Mercedes-Benz Marco Polo, nová kompaktná kempingová dodávka, ktorá konkuruje Volkswagen California, ktorá debutovala na výročnej výstave salónu kozmetického salónu Caravan v Dusseldorf.
Na základe spoločnej triedy V, ako aj na založenej s pomocou Westfalia, sedí alebo spí až štyri osoby, ako aj spolu s kichenettou, šatníkom a stiahnuteľným stolom.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V celom štýle je v kabíne liberálne využívanie porcelánových farieb, plus možnosť ľahkého alebo tmavého podlažia na podlahu, ako aj rôzne saténové béžové, ako aj čierne čalúnené čalúnenie Lugano. Dokončenie vyššieho vzhľadu a pocitu, ako aj pocitu, sa využíva iba osvetlenie LED v celom interiéri, pričom pre kuchynku ponúka voliteľné osvetlenie okolitého prostredia.
• Najlepšie konverzie VW Camper Van Conversions
Keď sa to týka jedla, Marco Polo ponúka veľké aj malé samoliečovacie remízy, dve dosky, chladničku, predĺženie pracovnej dosky, ako aj umývadlo v kuchyni. Sedenie na jedenie by nemalo byť ani problémom, pretože skladací stolík odolný voči škrabancom sa úhľadne hodí medzi zadnú lavicu, ako aj motoristom, ako aj sedadlom predných cestujúcich, ktoré sa môžu otáčať o 180 stupňov, aby sa vysporiadali so zadnou časťou.
Po tom, čo mali cestujúci svoju výplň, rozdelený chrbát naznačuje, že zadné sedadlá sa môžu za pár sekúnd sploštevať pri dotyku gombíka, čím sa vyvinie relatívne útulné dvojlôžko. Pod pop-up strechou sa tiež nachádza o niečo väčší penový matrac, ktorý sa môže pochváliť zlepšenou nohou v predchádzajúcom dizajne a je možné ho vybaviť ochranným webom, aby sa zabránilo deťom z predného okraja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Honda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočiaHonda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočia

Honda oznámila, že sa zameriava na 100 % elektrické alebo vodíkové palivové články s batériou alebo vodíkové palivové články poháňané na „hlavných trhoch“ do roku 2040. V rámci nového elektroinštalácie