Peugeot odhaľuje Trendy New 208 Black Edition

Peugeot ticho odhalil novú verziu špeciálnej edície svojich 208 supermini, ktorú štátne tvorby automobilov skončia ako „kľúčový“ variant trojdverového modelu 208.
Volá sa 208 Black Edition, získa má hrsť odlišných vylepšení stylingu a dokončuje sa, aby sa od seba vzdal zvyšku rozsahu.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ponúkajú sa tri farby farieb – Nera Black, Bianca White, ako aj hurikán Grey, ako aj všetky sú integrované s lesklou čiernou dokončením na rôznych vonkajších častiach, ako sú zrkadlá dverí. 16-palcové lesklé kolesá zliatiny s bielym laserovým gravírovaním sú štandardne namontované.
• Najlepšie superminis v predaji 2017
Vo vnútri je namontovaná 7-palcová obrazovka s dotykovou obrazovkou, spolu s pripojením Bluetooth, Apple CarPlay, ako aj Android Auto, Smartphone Mirrorlink, ako aj digitálnym rádiom DAB.
Ponúka sa iba jeden motor-benzín PureTech 81 litru 81 koní. Peugeot vyhlasuje až 62,8 MP na integrovanom behu. Náklady na 208 Black Edition sa začínajú od 14 595 GBP, ako aj v predaji teraz.
Zatiaľ čo súčasný 208 bol v roku 2015 facelifovaný, bol v predaji, pretože rok 2012, takže Peugeot nemá pochýb o novej verzii svojho konkurentu Ford Fiesta. Spoločnosť CAR REASE minulý rok oznámila, že nová verzia sa pravdepodobne objaví v roku 2018 a môže sa pochváliť ostreľujúcimi vzhľadmi, novými motormi, na kartách môže byť aj nová platforma, ako aj celoelektrická verzia.
Pozeráte sa na ďalší Peugeot 208? Pochopme v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post