Spoločnosť New Limited Ford Fiesta St Edition

Ford rozšírila zostavu spoločnosti Fiesta St s novým modelom limitovanej edície, ktorý podľa spoločnosti je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby správnych benzínov.
Špeciálna edícia Fiesta St má celý rad úprav podvozku a niekoľko kozmetických vylepšení. Výroba vo Veľkej Británii bude obmedzená iba na 300 kusov, z ktorých každá je cena 27 075 GBP.

Top 10 najlepších horúcich hatchbackov na kúpu 2022

Ford začal odpaľovaním štandardných fiesta ST zavesenia pre obojsmerné manuálne nastaviteľné cievky, ktoré majú konfigurovateľné nastavenia pre nárazovú tuhosť a odraz. Výška jazdy špeciálnej edície je tiež nižšia ako štandardná Hathback’s o 15 mm vpredu a 10 mm vzadu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Kupujúci tiež dostávajú čerstvú sadu prietokových 18-palcových zliatinových kolies, ktoré Ford hovorí, že ôsmimi ôsmimi kilogramami z HOT Hatchbackovej hmotnosti. Šesťstupňová prevodovka Handbook prevodovky ST a diferenciál Quaife Limited Slip sa preniesli.
18

Špeciálna edícia Fiesta St je poháňaná preplňovaným 1,5-litrovým trojvalcovým benzínovým motorom, ktorý produkuje krútiaci moment 197 k a krútiaci moment 290 NM. Ford hovorí, že motor dodá čas 0 – 62 mph 6,5 sekundy a najvyššiu rýchlosť 143 mph.
Je tu aj niekoľko kozmetických vylepšení, vrátane jedinečnej povrchovej úpravy Azura Blue Paint, osvetlenia kaluže LED s značkou ST a čiernych výmeny grilu pre grilovanie chladiča vozidla, zadný difúzor, strešný spojler a odznaky.
Vo vnútri kupujúci dostanú nový nástroj na efekt uhlíkového vlákna Binnacle Surround, Faux Carbon Fiber Dashboard Tink a jedinečné červené štartérové ​​tlačidlo. Rovnako ako štandardný model je tu aj volant s plochým dnom, kožený gombík a športové sedadlá s značkou ST.
Kliknite sem a získajte našu recenziu štandardného Ford Fiesta St …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post