New Bentley Flying Spur W12 S je 202 mph luxusný expres

Bentley oznámil najvyššiu verziu svojho luxusného salónu Flying Spur. Bentley Flying Spur W12 S používa 626 koní 6,0-litrový motor Turbo W12, ktorý ho robí až do 202 km / h, čo z neho robí najrýchlejší štvordverový Bentley vôbec.
Model S má tiež krútiaci moment 820 Nm až 20nm od konvenčného W12, dodávaný v plnom rozsahu už od 2 000 ot./min. Najvyššia rýchlosť je v dôsledku toho 2 mph vyššia, zatiaľ čo luxusný salón takmer 2,5-ton je schopný 0-62 mph za 4,2 sekundy-jednu desatinu rýchlejšie ako auto mimo S.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie luxusné automobily na nákup teraz
Flying Spur W12 S však nie je len o číslach. Má osobitné nastavenia tlmiča a preverené pozastavenie na zlepšenie riešenia a pomoci s trakciou, s voliteľnými uhlíkovými keramickými brzdami, ktoré sa majú znovu zvýšiť.
7

Gloss čierne exteriérové ​​detaily, tónované predné a zadné žiarovky a jemné značky odznakov z W12 S, zatiaľ čo je tu tiež lesklé čierne 21-palcové 21-palcové kolesá. Vo vnútri je pre facíu výrazný „čierny motorový spin“, s novými behúňovými doskami a znakom stiches v hlavici.
Dodávky zákazníkov pre W12 S začnú na konci roka, hoci Bentley neuviedol, koľko to bude normálne, 154 000 GBP Flying Spur W12. Ako obvykle, ak sa musíte opýtať, pravdepodobne si to nemôžete dovoliť.
Páči sa vám myšlienka 4-dverového Bentley 202 mph? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post