Elton John’s Ferrari Daytona smeruje do aukcie s identifikáciou nákladov vo výške 500 000 GBP

Pozoruhodná z roku 1972 Ferrari 365 GTB/4 Daytona, keď si Sir Elton John uvádza „Goodbye Yellow Brick Road“, hej tradičný predaj Silverstone pri tradičnom predaji Silverstone 29. júla. S citátom vo výške 525 000 GBP a 575 000 GBP je senzačný výrobca V12 s iba 81 675 míľ na hodinách.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Tento tradičný 70. roky Ferrari, ktorý bol 3. augusta 1972, je jedným z iba 158 autentických návrhov pravej jazdy, aké sa kedy vyvinuli, ako aj v jej dobe, držala korunu ako najrýchlejšie cestné vozidlo na svete. Keby ste verili, že by to mohla byť motiváciou pre Eltona Johna z roku 1972 single Rocketmana, mýli by ste sa.
• Veľa nákladných vozidiel, ktoré sa kedy predali na aukcii
Popová legenda sa uvádza, že si kúpila Daytona s výnosom z albumu Goodbye Yellow Brick Road v roku 1973, čo ho udržuje do roku 1975. Za posledných 16 rokov je v rukách osobného zberateľa.
Určite to bude obrovským predajným bodom je súčasná podmienka 365 GTB/4 s nepoškvrnenými karosériami, ako aj dobre zachovaný interiér vrátane množstva ďalších funkcií, ktoré pôvodne neprišli ako štandard, vrátane továrňovej klimatizácie. Je dokončený v tradičnom pláne farby Ferrari Rosso Chiaro a môže sa pochváliť čiernym interiérom podľa pôvodných špecifikácií výrobcu.
Motor Daytona 352 koní V12 je schopný ho vystreliť na 175 mph, čo je výnimočná postava, ktorá premýšľa o veku vozidla. K dispozícii je 5-stupňová prevodovka, ako aj bŕzdné brzdy s pomocou servo pripevnených Ferrari.
V sobotu v noci bude v poriadku bojovať, keď vozidlo prepadne pod kladivo pri tradičnom predaji Silverstone, ako aj veľa zberateľov Ferrari z celého sveta, nechce nechať slnko ísť dole na tento automobil bez toho, aby ho vlastnili vážne citát. Pri identifikácii nákladov 500 000 GBP+ na kartách však nebude okamih pre nerozhodné škrabance na nose. Koniec koncov, prepáčte, zdá sa, že je to najťažšie slovo.
Hovorí nám, čo veríte od bývalého Eltona Johna Ferrari Daytona v sekcii komentárov nižšie …
Autor: Gabriella Daniels Mayamiko Kulemeka Joe Simmons

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post