Audi A7 sa poháňa (a nás) na verejných cestách

, ktoré s vlastným riadením nie sú vecou budúcnosti-inovácia už funguje dnes, rovnako ako sme odobrali vzorky, aké to je „riadiť“ autonómne auto. Toto je Audi’s A7 Sportback Piloted Concept Driving Concept, úplne pracovný test, ktorý v súčasnosti beží na nemeckej Autobahne. Rovnako ako dva roky, značka verí, že táto technológia bude pripravená naraziť na trh.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Za volantom sa vytiahneme na Autobahn a tiež sedíme vo vnútri jazdného pruhu po dobu 20 sekúnd, zatiaľ čo A7 objavuje jeho ložiská a pýta sa, či chceme aktivovať autopilot. Stlačte obidve tlačidlá na volante, ako aj technológia preberá, zrýchľuje, brzdí a urobíte pre nás úpravy jazdných pruhov.
11

Na prvom mieste je to zvláštny pocit, aj keď je mimoriadne rýchlo prekvapivo prirodzený. S novou radou špičkových Audis, ktorý už čoskoro (pozri vpravo), táto zaujímavá inovácia nie je ďaleko.
• Audi Rs 7 pilotný nápad na jazdu na trati
Vozidlá Audi States Self-Drving Vozidlá prinesú štyri primárne výhody: zlepšenie bezpečnosti, uvoľnenie času vodičov, zvýšenie efektívnosti a zníženie preťaženia. Vedúci projektu, Dr. Arne Bartels, vysvetľuje tri fázy na ceste k úplne autonómnej jazde: „Prvým je zlepšovanie systémov asistencie vodiča – ďalší je pilotný jazda na diaľnici, ako aj tu, ako aj tretí zahŕňa metropolitnú ako metropolitnú ako metropolitnú. rovnako ako vidiecke cesty. “ Bartels uvádza, že na testovanie tejto inovácie na druhej úrovni boli vybrané diaľnice, pretože „s nimi najjednoduchšie pracujú. Dobre definované značky jazdných pruhov, ako aj žiadnych chodcov alebo webových semaforov z neho robia bezpečnejšiu atmosféru na vytvorenie systému. “
11

Napriek tomu, rovnako ako akýkoľvek typ špičkovej technológie, bude existovať veľa prekážok, kým sa vozidlá s vlastným riadením dostanú do predaja. Hardvér je tu, avšak zariadenia, ako aj požiadavky na predpisy, ktoré sa majú dohnať. Takže aj keď Audi verí, že jej pilotná technológia bude pripravená asi o dva roky, neočakávajte, že ju uvidíte v predajni až do roku 2020. Pre úplne robotické vozidlá v meste to bude lepšie do roku 2030. Hlavným dôvodom je bezpečnosť . „Ľudia sú obrovským otáznikom vo vývoji,“ dodáva Bartels.
• Audi RS7 vs BMW M6 Gran Coupe
A7 zaznamenáva posledných 30 sekúnd údajov zo všetkých svojich senzorov využívajúcich šikovnú škatuľu techník nazývaných ZFAS. V súčasnosti rozsiahla škála počítačov vyplní boot A7, avšak hardvér už bol zhustený na nič väčšie ako notebook. Rovnako ako čierna skrinka lietadla, bude maľovať fotografiu v prípade nehody a, čo je zásadne ukáže, kto bol zodpovedný – vozidlo alebo vodič.

11

Vďaka pruhu Keep Assist, Adaptive Cruise Control, Varingu slepej oblasti, ako aj parkovacie parkovanie, ktoré sú v súčasnosti dostupné, táto myšlienka využíva iba tri ďalšie časti v porovnaní s najlepším špecifickým A7. To znamená, že v budúcnosti by nemalo zvýšiť náklady na vozidlo.
Zistite viac o technológii vozidla bez vodiča, ako aj vtedy, keď si tu budete môcť kúpiť vozidlo s vlastným riadením …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post