Vodíkové palivo „nevyhnutné“ pre budúce HGV, štáty Ford Manager

vodíkové pohonné jednotky budú „nevyhnutné“ pre automobily s ťažkými výrobkami, pretože Spojené kráľovstvo sa snaží skončiť s uhlíkovo neutrálnou krajinou do roku 2050, podľa Senior Ford Boss. .
Graham Hoare, výkonný riaditeľ pre zlepšenie služieb v Británii, uvádza, že koniec desaťročia bude „sladkým miestom“ pre vodíkové palivové články, ktoré sú vhodné pre ťažšie vozidlá, ako sú HGV. Hoare tiež uviedol, že by existoval „príležitosť“ pre technológie vodíkových palivových článkov na namontovanie menších vozidiel, ako sú napríklad ľahké priemyselné dodávky.

Vodíkové palivové články: Majú vodíkové autá a nákladné autá budúcnosť?

Implementácia automobilov vodíkových palivových článkov bude potrebovať zmeny „hlavnej infraštruktúry“, povedal Hoare, dodal však, že „nie je tak veľa strieborných guľiek“ pre nákladné vozidlá, ako aj inovácia vodíka je „jedna na pozeranie“. Dodal, že došlo k „veľkému pokroku“, pokiaľ ide o pokrok v technike vodíkových palivových buniek, ako aj od poskytovateľov energie. „V roku 2030 to bude oveľa závažnejšie pre vodík,“ predpovedal.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Hoareove komentáre v spoločnosti The Society of Motor Maker, ako aj v každoročnom summite obchodníkov, zopakoval generálny riaditeľ Bentley Adrian Hallmark, ktorý uviedol v konkrétnej veľkosti, ako aj na hmotnosti, automobily poháňané batériou sa nakoniec stali „nepoužiteľnými“ – hoci obaja – hoci obaja Spoločnosť Hallmark a Hoare uviedli, že čisté elektrické autá a nákladné autá sú rozhodujúce pre ich budúce produktové rady.
Hoare dodal, že zatiaľ čo elektrické autá a nákladné autá boli jednoznačne metódou budúcnosti pre autá, „prechodná cesta“ pre dodávky vyzerá veľmi inak. „Nevidím budúcnosť z roku 2035 bez nejakého typu plug-in hybridov,“ povedal, predpoveď, ktorá privádza otázku na zámer vlády zakázať všetky nové autá a nákladné autá, ako aj dodávky s akýmkoľvek typom druhu interiérového spaľovania motor.
Pochybnosti týkajúce sa uskutočniteľnosti automobilov s elektrickými výrobkami sa už niekoľko rokov vysielajú, pričom niektorí odborníci predpovedajú batériu v elektrickom semifinále spoločnosti Tesla, ktoré by mohli vyhodnotiť až 14 ton, čo vážne ovplyvňuje jeho nákladné schopnosti.
Čo veríte z automobilov napájaných z vodíka? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Honda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočiaHonda je elektrická iba do roku 2040, pričom technológia batérií s pevným štátom prichádza koncom 20. rokov 20. storočia

Honda oznámila, že sa zameriava na 100 % elektrické alebo vodíkové palivové články s batériou alebo vodíkové palivové články poháňané na „hlavných trhoch“ do roku 2040. V rámci nového elektroinštalácie