CES 2015: GM Onstar na pomoc klientom znížiť výdavky na poistné krytie

GM OnStar Connectivity System, ktorý je z dôvodu zavedenia vo Veľkej Británii a Európe koncom tohto roka, je pripravený využiť svoju telematickú inováciu na pomoc Chauffeursom. Prejdite oveľa lepšie a znížte náklady na ich poistenie.
Nový plán odhalený na výstave CES v Las Vegas, ako aj predstavenie tohto leta, bude premietnuť správanie vodičov za volantom počas 90 -dňového obdobia a potom im ponúkne komplexné vyhodnotenie ich jazdy.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Autá s vlastným riadením: Čokoľvek si vyžaduje porozumenie
A ak si klienti želajú, informácie môžu byť poskytnuté obľúbeným poskytovateľom poistného krytia GM, progresívne poistenie, aby ukázali situáciu pre nižšie poistné poistného. Zhromažďovanie údajov o vodiči bude úplne dobrovoľné, ako aj so súhlasom pokročilého klienta.
Onstar, teraz v 18. roku, je najlepším pochopeným za ponúkanie online služby Concierge, kde klienti môžu požiadať o navigačné pokyny, zatiaľ čo môže tiež upozorniť pohotovostné služby, ak je auto zahrnuté do nešťastia, ktorá spúšťa airbagy.
Pretože sa predĺžilo na zahrnutie Wi-Fi v aute, ako aj vzdialené aplikácie na ovládanie podnebia, uzamknutie a odomknutie vozidla, ako aj jeho spustenie. V minulom roku získala spoločnosť Onstar 43 miliónov smerov vzdialených odkazov od celkovo siedmich miliónov svetových používateľov.
• Detroit Motor Show 2015: Ukážka
Spoločnosť GM tiež odhalila na CES, že jednotlivcom spoločnosti OnStar umožní získať proaktívne varovania o akomkoľvek type potenciálnych problémov so systémami batérie, paliva alebo zapaľovania, ktoré by mohli vozidlo zakázať skôr, ako k nim skutočne dôjde. Tieto „prognostické“ sa potom môžu využiť na vhodné problémy, ktoré by inak mohli nechať šoféru uviaznuť.
John McFarland, riaditeľ svetovej reklamy GM, ako aj rozvoj skupiny pre klientske skúsenosti s prepojenou klientom, povedal spoločnosti Car Express: „Zábava je na okraji toho, čo robíme. Budujeme prepojený ekologický systém vozidla. Vyvinuli sme sa v inováciách v našich autách, priniesli inovácie zo smartfónov a prepadli v technike s prepojeným autom. “
Viac príbehov o budúcich technológiách vozidiel z výstavy CES 2015 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post