„Nakoniec sme videli dôkazy o tom, že Lotus skutočne má vzrušujúcu budúcnosť“

Británia má svoj spravodlivý podiel na mystifikačných výrobcoch automobilov – niektoré značky, ktoré nás prechádzajú kvôli ich úspechu a pomerne málo ďalších, ktorých maximálny rozsah má rozsah Znepokojoval nás všetkých. Lotus bol pevne v poslednej z týchto kategórií už veľa rokov, ale tento týždeň sme konečne videli skutočné dôkazy o tom, že táto populárna spoločnosť má skutočne jasnú a vzrušujúcu budúcnosť.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Hypercar Evija bol samozrejme v roku 2019 vyhlásením. Zdá sa však, že štruktúrovaný štvor platformový plán, ktorý tento týždeň oznámil nový generálny riaditeľ Matt Windle, má túto magickú zmes ambícií a realizmu. Stručne povedané, dáva to alarmujúce množstvo zmyslu – a to nie je niečo, čo sme dokázali povedať o všetkých krokoch Lotus za posledných 20 rokov.

NOVÝ 2022 LOTUS EMIRA: Štvorvalcová verzia dostane 360bhp AMG Power

Novo ohlásená Emira bude pôsobiť ako most pre Lotus, pretože sa značka transformuje na výrobcu elektrických automobilov. Je povzbudivé počuť, ako Windle hovorí nielen o výkone, pohyblivosti a manipulácii automobilu, ale aj o jeho použiteľnosti a praktickosti (odhalenie v Lotus je to, že motoristi športových automobilov potrebujú držiteľov pohárov ako všetci ostatní).
Ale ak vôbec niečo, sú to ďalšie modely, ktoré by mohli podporiť nové platformy, ktoré považujeme za veľa fascinujúcich – nové športové auto pre deti, ktoré bude zdieľať svoju platformu s nástupcom alpského A110, a potom aspoň, s Vyhliadky na Lotus sa ujme „vozidiel životného štýlu“ – SUV, inými slovami.
Môže sa to zdať skokom viery pre spoločnosť známu pre Elise, Exige a Evora verejne pripustiť, že plánuje budúcnosť, keď bude rodinná doprava spolu so svojimi športovými automobilmi. Ale potom sa to isté pravdepodobne dalo povedať o Porsche v rokoch pred Cayenne. A to sa presne neukázalo zle – alebo oslabilo schopnosti a povesť spoločnosti.
Pre pracovnú silu v Hethel záleží teraz, že existuje cieľ, účel, stratégia. A nemôžeme sa dočkať, až uvidíme, čo produkuje – na trati a mimo neho.
Zistite oveľa viac o Lotusovom novom SUV tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post