Skupiny bezpečnostných skupín na cestách Limit Drive Limit Cut

Pustenie limitu pohonu nápojov, ktoré ponúkajú odstránenie pokynov pre autá a nákladné autá bez vodiča, ako aj pokračujúci pokrok v šoférovi sú len niektoré z návrhov, ktoré predložila parlamentná poradná rada pre radu Poskytovať bezpečnosť (PACTS), ako aj Inštitút pre pokročilých motoristov (IAM) v ich príslušných manifestoch zabezpečenia cestnej premávky.
S týmto týždňom, ktorý označuje Národný týždeň bezpečnosti cestnej premávky, ako aj ďalšie všeobecné voľby, ktoré majú v máji 2015, tieto dve orgány predložili to, čo sa domnievajú, že politické oslavy, ako aj budúca vláda, by sa mali zamerať na to, aby sa cesty Spojeného kráľovstva mohli ešte bezpečnejšie .
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Poslanci chcú, aby sa vrahoví šoféri vysporiadali s obvineniami zo zabitia
PACTS sa veľmi zameriava na zníženie súčasného limitu alkoholu v krvi z 80 mg/100 ml na 50 mg/100 ml. “Zníženie limitu pohonu nápojov by pre nás bolo vysokým problémom,” uviedol hovorca. „Škótsko, ako aj Severné Írsko, vyzerajú, že to urobia. To ponecháva Anglicko, Wales a Maltu ako jediné európske krajiny s takým vysokým limitom. “ Pakty verí, že by to mohlo ušetriť najmenej 40 životov ročne.
Na manifeste tela je tiež návrat k národným cieľom pri znižovaní počtu úmrtí na cestách, ako aj obetí ročne – vyradených za súčasnú vládu. „Ciele nie sú magickým riešením, je to však vyhlásenie o zámeru,“ vysvetlil hovorca. „Poskytuje regionálne úrady niečo, na čom by sa mali usilovať, ako aj pomáha galvanizáciou zdrojov, pretože bezpečnosť cestnej premávky sa v súčasnosti snaží zápasiť s inými problémami, ako je napríklad blaho detí.“ Pakty tiež chce, aby vláda prijala čas single/dvojité leto – v zimnej sezóne a dve hodiny v lete umiestnili jednu hodinu pred GMT pred GMT. Vyhlasuje, že by to mohlo ušetriť 50 životov ročne.
Medzitým je ešte viac vzdelania pre všetkých šoférov v centre programu IAM. “Chceme, aby šoféri posunuli jazdu na vyššiu úroveň,” povedal nám hovorca.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Tvorcovia automobilov naliehajú na EÚ, aby investovali do výrobcov automobilov na výplň vodíkaTvorcovia automobilov naliehajú na EÚ, aby investovali do výrobcov automobilov na výplň vodíka

, vyzvali Európsku úniu, aby „zvýšila“ investície do staníc vodíka, pretože súčasná infraštruktúra „vážne chýba“. Združenie európskych automobilových výrobcov (ACEA) hovorí „strategický plán pre paneurópske nasadenie infraštruktúry pre vozidlá s