Spoločnosť Mercedes na predstavenie troch nových platforiem elektrických vozidiel v roku 2025

Mercedes overila, že v roku 2025 predstaví tri nové platformy elektrických vozidiel, ako súčasť posunu spoločnosti smerom k ukončeniu celoelektrického výrobcu.
Spoločnosť Mercedes tiež uviedla, že v každej sekcii vozidla bude mať v každej sekcii vozidla do roku 2022 výber elektrickej energie z batérie, ako aj do roku 2025 kupujúci pre každý dizajn, ktorý výrobca vytvorí, bude mať elektrický alternatíva. Toto už začalo s EQS aj triedami S, okrem modelov EQC/GLC, ako aj modely EQA/GLA.

Nový 2021 Mercedes-Maybach S-trieda S v predaji teraz od 162 390 GBP

Aby sa táto práca posunula, spoločnosť Mercedes navrhla stratégiu, ktorá uvidí, že minúť viac ako 40 miliárd EUR (34 miliárd GBP) na výskumné štúdium, ako aj pokrok v roku 2022, ako aj v roku 2030.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Elektrická budúcnosť výrobcu spočíva na úplne prepracovanej technológii batérií, efektívnejších elektrických motorov a troch nových platforiem s názvom MB.EA, AMG.EA a Van.EA.
MB.EA bude základom budúceho média spoločnosti, ako aj veľkých cestovných automobilov; AMG.EA napíše základ firmy novej generácie elektrických výkonov, ako aj van.ea bude základom priemyselných vozidiel pre elektrické svetlo značky.
Spoločnosť Mercedes tiež otriasla svojou technológiou elektrickej motora a predstavuje nový elektronický dizajn 800 V pre svoje budúce EV. Firma získala výrobcu elektrických hnacích hnacích prác na Oxforde na pomoc, ktorý sa špecializuje na vysoko výkonné elektrické motory axiálneho toku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post