1,184BHP Hispano Suiza Maguari HS1 GTS odhalené vo výrobnej forme

Názov Hispano Suiza je ponorený do histórie, s líniou očarujúcich predvojnových modelov a zákazníckej základni, ktorá zahŕňala LIKHY ALBERT EINSTEIN. Dnes sa dve spoločnosti bojujú na práva na značku a každý z nich vytvoril špičkový hypercar pod rovnakým menom.
Už sme sa dostali v blízkosti Hispano Suiza Carmen, ale teraz ostatné Hispano Suiza s názvom Automobile Company čaria svoj nový model pre výrobu: Zoznámte sa s Maguari HS1 GTS.

Elektrické obnovenie Hispano Suiza

HS1 GTS bol v potrubí počas desiatich rokov, pričom bývalý dizajnér Audi Erwin Leo Himmel vyvíjal koncepciu pre automobil, ktorý debutoval v roku 2010 Geneva Motor Show.
Reklama – Krátky článok pokračuje nižšie

O 12 rokov neskôr, výrobná verzia zdieľa rovnakú elegantnú siluetu, ale s modernizovaným, hyper agresívnym dizajnom, ktorý začína zejírskou prednou mriežkou. To sa rozprestiera po celom prednom konci auta a integruje sa so sadou úzkych svetlometov a špicatým nosom.
Existujú hlboké bočné otvory, ktoré narezali do dverí na úžasný stredný motor, s tým, čo sa zdá byť pár digitálnych spätných zrkadiel. Kontrastná strieborná kapota, strešná krytina a zadná paluba siahajú na zužujúci sa zadný koniec, ktorý obsahuje plnú šírku svetelnú tyč, hlboký difuzér a štvorcový štvorkolový výjazd. Zdá sa, že sada trubiek pod koncovými závitmi extrahuje teplo vyrobenú twin-turbodúchadlom V10 motorom.
4

Je to 5,5-litrová jednotka a jazdí cez 7-stupňovú automatickú prevodovku ovládanú s pádlach. Maximálny výkon 1,184BHP prichádza na 8,400 ot / min, s mamutným vrchným krútiacim momentom 1 100 nm. Pôvodný koncept Ženevy bol vybavený 5,2-litrom Lamborghini, takže je možné, že výroba automobilov používa vylepšenú verziu tohto motora so zvýšenou kapacitou. Pohon je odoslaný na zadné kolesá, ale aj bez pohonu štyroch kolies, HS1 GTS môžu zasiahnuť 62mph za menej ako 2,8 sekundy vďaka dvojici značných 335-sekcií zadných pneumatík. Zapojuje sa na elektronicky obmedzenú maximálnu rýchlosť 224 mph. Avšak, jeho tvorcovia hovoria, že viac ako 249 mph je možné.
Sada uhlíkových keramických brzdy vrhá všetku rýchlosť, ale napriek hliníkovým podvozkom a panelom karosérie uhlíka, HS1 GTS váži 1890 kg – značne oveľa viac ako iné ne-hybridné hypercars.

Hispano Suiza nesplnil náklady na nový model, ale poskytuje možnosti na mieru pre každého zákazníka vrátane odlišného interiéru čalúnenia, laku a “najkrajších materiálov, ktoré môžu peniaze kúpiť”, hovorí.
Teraz si prečítajte náš zoznam najrýchlejších zrýchľujúcich vozidiel …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post