Nový 2020 Kia Rio Facelift teraz v predaji od 13 995 GBP

Toto je aktualizovaný Kia Rio. Ponúka sa teraz kúpiť, pričom náklady začínajú od 13 395 GBP za špecifikáciu „1“ na základnej úrovni. Tento obrázok sa zvýši na 20 895 GBP pre variant GT-Line S-Topping GT, ktorý Kia skutočne dúfa, že ponúkne primeranú škálu konkurentov pre čokoľvek od Toyota Yaris po pólo Volkswagen.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Aktualizované vylepšenia štýlu Rio sú menšie. Existuje trochu užšia verzia mriežky chladiča Tiger Nose Radiator značky, nová sada 16-palcových zliatinových kolies, ako aj pár nových farieb (búrka Gray, ako aj Azure Blue), avšak to je o tom.

Top 10 najlepších superminis, aby ste získali 2022

Vo vnútri sú revízie Kia podobne jemné, s niekoľkými menšími materiálmi a aktualizáciami orezania. Najzreteľnejším rozdielom je nový osempalcový informačný systém, ktorý poskytuje motoristom prístup k rôznym prepojeným službám vrátane informácií o internetovej webovej prevádzke, predpovedí podmienok počasia, ako aj dostupnosti automatického parkovania. Systém tiež teraz používa podporu pre hlasové príkazy.
Najväčšou modifikáciou oproti odchádzajúcemu RIO je pridanie nového 1,0-litrového jemného hybridného benzínového motora, ktorý má výstup 118 koní, ako aj krútiaci moment 200nm. Pohonná jednotka je vybavená generátorom štartéra poháňaného pásu a kompaktným lítium-iónovým batériám, ktoré obnovuje energiu, ktorá by sa stratila pri spomaľovaní, a tiež ju privádza späť do elektrického systému vozidla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post