Tento 70. roky Supervan sa dodáva s Disco Ball, VHS Player a 5.2 V8

Kúpili by ste dodávku známu ako „Love Machine“? Barrett-Jackson Auctions dúfa, že niekto bude. Mad Creation, známe tiež ako Supervan, od slávneho automobilového pamiatky George Barris, pôjde pod kladivom koncom tohto roka.
Úžasný Supervan nebude veľmi využívaný na výlet do obchodníkov staviteľov, pretože interiér je zriadený s pevne na párty. Za týmto účelom je osvetlenie úloh LED, ktoré by ste mohli nájsť na Ford Transit Prispôsobte, cestu pre diskotéku a lávovú lampu namontovanú na streche, zatiaľ čo posuvné bočné dvere sú nahradené obrovskými oknami, ktoré vydávajú úžasný výhľad (a dovnútra). Akonáhle sú vo vnútri, hostia Van Party si môžu odpočinúť na pohovke v tvare šiestich stôp U, tešiť sa z najlepšej domácej zábavy v aute, ktorú museli ponúknuť sedemdesiate roky-farebný televízor, Player VHS a interkomový telefón. Vstup do kabíny sa uskutočňuje cez predné čelné sklo.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie dodávky panelov na nákup teraz
6

Základné mechanické mechanizmy pochádzajú aspoň z pracovného koňa. Supervan je založený na Dodge A-100 TradeSman, ktorý má 318-kubic-palcový (5,2-litrový) motor V8 spárovaný s trojstupňovou manuálnou prevodovkou.
Supervan mal dosť hollywoodsku kariéru. Vystupoval vo filme „Supervan“ z roku 1977, kde sa volal „Vandora“. Potom sa vrátil späť do budúcnosti II, kde bol prefarbený a použitý ako tranzitný autobus Hill Valley.
Supervan je stvorením „King of Custom“ Georga Barrisa, ktorý minulý rok zomrel vo veku 89 rokov. Vo svojej dobe bol vo svojej dobe zodpovedný za značné množstvo prispôsobených horúcich prútov a lowriderov, ale najviac dobre Známy zo všetkých je určite pôvodný televízny Batmobile.
6

Barrisova absolvovanie môže dobre zvýšiť cenu Supervan, keď príde na predaj. Draživá Barrett-Jackson Auctiveers neponúka odhad a auto predá bez rezervy, takže cena je hádať niekoho. Pôvodný Batmobile šiel na nákup a predaný za 4,62 milióna dolárov, takže je nepravdepodobné, že Supervan bude predávať za zmenu vrecka. Je to obzvlášť dôležité s Barrisovým autogramom na nástroji Binnacle.
Kúpili by ste si „Supervan“? Na čo by ste to použili? Dajte nám vedieť, čo si myslíte v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post