Škoda príprava nových športových automobilov EV a nákladných automobilov

Šéfovia Škoda už prvýkrát overili, či sa česká značka snaží vytvoriť celoelektrické športové vozidlo. Bude to jeden z piatich EV, ktorý sa má predávať do roku 2025, Auto Reveal sa môže odhaliť výlučne.
Keď hovoríme o histórii značky, ako aj o niekoľkých jej mnohých slávnych modeloch, Christian Strube, manažér spoločnosti SkoDa pre technický rozvoj, nám povedal: „Príbeh, že Soda je o funkcii, nie je to pravda. Škoda má 120 rokov histórie, je plná emócií. “
Reklama – článok pokračuje nižšie

Spoločnosť Strube odkazovala na kupé 110 R s pohonom zadných kolies (pozri nižšie) zo sedemdesiatych rokov ako na druh sortimentu, ako aj pôžitok, ktorý sa predtým videl v rozsahu výrobcu. Na otázku, či by Škoda niekedy vyrobila autá a nákladné auto ako 110 R – čo má príklad – Strube odpovedal: „Áno, akokoľvek elektrický.“ Naše špeciálne obrázky presne ukazujú, ako by mohli vyzerať elektrické športové autá a nákladné vozidlá spoločnosti Skoda.
4

Pri príchode nebol uvedený žiadny časový rámec, ale spoločnosť Skoda sa pravdepodobne bude chcieť zamerať na väčší objem segmentov EV najskôr s piatimi organizovanými EV. Auto odhalil pochopenie, že celoelektrická verzia Citigo bude debutovať v roku 2019, zatiaľ čo produkčná verzia Vision E SUV Idea, že debutovaná na motori Shanghai z minulého mesiaca je overená v roku 2020. Ako ďalší automobil pre domácnosť by sa pravdepodobne objavil pred športovým autom, ale všetky sa budú predávať do roku 2025.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post