Nové športové vozidlo spoločnosti 2021 Nissan Z predstavené s výmenou 400 koní

Nissan za 370Z bolo odhalené. Volá Nissan Z, je to najnovší dizajn v dlhej rade športových automobilov s značkou Z japonskej značky, ktorý sa tiahne všetka metóda späť do roku 1969 originálnym Datsun 240Z.
Nissan, navrhnutý tak, aby súperil s toyota supra, ako aj nové kupé série BMW 2, doteraz overil iba severoamerické predstavenie pre nováčika, ako aj na základe toho Z Idea Minulý rok predstavenie v Európe vyzerá nepravdepodobne.

Špeciálne vydanie Nissan GT-R Nismo odhalilo za rok 2021

Je poháňaný dvojitým turbodúchadlom 3,0-litrovým benzínovým motorom V6, ktorý vytvára krútiaci moment 400 koní a krútiaci moment 475 Nm. Aby som to povedal, je to o 30 percent oveľa viac energie ako starý 370Z, ako aj 31 koní oveľa viac ako jeho primárny súper, nový BMW M240i.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Motor odosiela jazdu na zadné kolesá cez šesťstupňovú príručku prevodovku so štandardom, s hnacou hriadeľom z uhlíkových vlákien, ako aj automatickou funkciou porovnávania otáčok. Deväťstupňový automatický je voliteľný.
Inžinieri v spoločnosti Nissan sa porovnávali proti starým 370Z, zamerali sa na vylepšenia so zlepšenou tuhosťou tela, nárazovými tlmičmi s väčším priemerom, ako aj s novým predným zavesením dvojitého kosti s strmým uhlom kolieska, aby sa pomohla stabilite priamej línie. Predné pneumatiky sú tiež širšie, čo Nissan States pomohlo zvýšenie výkonu zatáčania až 13 percent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post