HOT BMW M550D XDRIVE sa nebude týkať Veľkej Británie

BMW vzbudil záujem nadšencov, keď oznámil, že bude existovať štvorkoliesková verzia pohonu štyroch kolies v súčasnej sérii 5. Teraz sa však zdá, že M550D nebude smerovať do Veľkej Británie.
Spoločnosť BMW, ktorá bola oznámená koncom minulého mesiaca, tvrdí, že M550D obsahuje veľa výkonného šesťvalcového dieselového motora na svete, ktorý za 4,4 sekundy vyrába 395 koní a sprintuje z 0-62 mph. Napriek tomu, že boli oznámené pre súce trhy vrátane Európy a USA, zdá sa, že (rovnako ako benzín M550i), nie je dostatok predpovedaných dopytu na odôvodnenie BMW prevodu automobilu na pravicovú jazdu.
12

To je napriek počiatočnému nadšeniu šéfov BMW, ktorí nám povedali, že sa to predtým týka Spojeného kráľovstva. Hovorca povedal Automobile Express, že existuje šanca, že sa tu môže dostať M550D neskôr, hoci to pravdepodobne nebude ešte pár rokov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

M550D bude k dispozícii inde ako salón alebo turné, s novým 3,0-litrovým šesťvalcovým dieselovým motorom so štyrmi výkonnými Turbos Twinpower Turbos. BMW hovorí, že M550D produkuje krútiaci moment 450 Nm od 1 000 ot / min, s výškovým krútiacim momentom 760 nm k dispozícii o 2 000 ot./min. Každé auto je dodávané s osemstupňovou nevlastnou športovou prevodovkou ako štandardom, ako aj so zadným inteligentným systémom pohonu všetkých kolies XDrive.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post