New Lynk & Co SUV-Coupe SPied Prototyp Testing

Prototyp SUV-Coupe od spoločnosti Geely vlastnený spoločnosť Lynk & Co bol počas testovania zimného obdobia v Nemecku špehovaný. Výrobca automobilov pokračuje vo svojom úsilí o rozšírenie mimo Číny a pripravuje sa na nadchádzajúce uvedenie na trh v Európe a USA od roku 2020.
Styling prototypu nesie oveľa viac ako len podobnosť s prvým SUV firmy, 01; Umiestnenie svetlometov a predný koniec sa prenášajú hlavne. Od tohto bodu sa však podobnosti končia, keď línia strechy začína jemne krivovať smerom k jemnému spojleru topánok.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV a 4×4 na nákup
S nárastom popularity pre skupiny SUV, ktoré sa prvýkrát vyskytuje s BMW X4, je prekvapením, že nový výrobca automobilov sa snaží využiť rastúce automobilové trhy.
Zdieľanie elektrických technológií, bezpečnostných systémov a možností motora s Volvo XC40 očakávame, že Lynk & Co SUV-Coupe bude založená na platforme CMA. To tiež naznačuje, že trojvalcový benzín spoločnosti Volvo 1,5-litrový benzín, ktorý je k dispozícii aj ako plug-in hybrid, sa musí preniesť do modelu.
Súčasný model spoločnosti Lynk & Co, ktorý používa, pozostáva z troch automobilov: 01 SUV, 02 Kompaktný crossover a 03 salón. Očakáva sa, že k týmto existujúcim modelom sa pripojí nový SUV-Coupe, ako aj nový hatchback a väčší SUV na základe platformy Volvo XC90.
Ste nadšení z myšlienky iného SUV-Coupe? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post