DS 5 Hybrid dostane Chop vo Veľkej Británii

Hybrid DS 5 bol vynechaný z odrody DS 5 vo Veľkej Británii, pričom francúzska značka sa rozhodla vylúčiť pomaly predajný dizajn ako opatrenie na úsporu nákladov.
Hovorca DS nám povedal, že „Predaj dieslových hybridných verzií DS 5 predstavoval iba 3% celkového objemu DS 5 vo Veľkej Británii, september YTD 2016. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli vyhodnotiť odrodu DS 5 v nákupe, aby sme zaviedli vyššie efektívnosť. “
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie hybridné autá a nákladné autá na nákup teraz
Návrh DS Hybrid4x4 200 využíva 2,0-litrovú štvorvalcovú naftu, ako aj elektrický motor, ktorý vracia oficiálnu ekonomickú klímu paliva 72,4 MPG, ako aj emisie CO2 103 g/km. Za 33 680 GBP sa však zdá, že britskí kupujúci šetrí svoje peniaze tým, že pôjdu za lacnejšie, takmer efektívne tradičné modely.
Hovorca DS tiež uviedol, že „Automobily DS budú prvou značkou v skupine PSA, ktorá pred koncom roku 2020 predstaví pluchový hybridný automobil.“
Plug-in Hybrid Tech sa pravdepodobne bude využívať úplne na prvom mieste v nadchádzajúcom Big SUV DS, ktorý by sa mohol nazývať DS 6. Využije pravdu, že plug-in hybridná verzia platformy PSA EMP2-ktorá v súčasnosti podporuje Peugeot 308-Môže byť pohonom predných kolies alebo využívať elektrické motory v zadnej náprave na ponúkanie pohonu štyroch kolies.
Obrovský SUV DS je spôsobený zavedením v Európe a Číne koncom roka 2018, čo robí navrhovaný debut hybridnej verzie plug-in v roku 2019 logisticky uskutočniteľné.
Prečítajte si oveľa viac noviniek DS, ako aj hodnotenia tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post